Лісівники звітують на профспілковій конференції

2 лютого в лісгоспі відбулась щорічна профспілкова конференція, під час якої були підведені підсумки виконання колективного договору за 2017 рік і прийняли колективний договір на 2018 рік.

В роботі конференції приймали участь 43 делегати від 5 підрозділів підприємства. Був присутній голова Сумської обласної організації профспілок робітників лісового господарства Шпакович М.М..

Про стан виробничо-фінансової діяльності доповів директор лісгоспу Бут М.О. В доповіді зазначалось, що у 2017 році було заготовлено від усіх видів рубок 86,4 тис. куб.м деревини. Чистий дохід від реалізації продукції склав понад 81 млн. грн. До бюджетів усіх рівнів відраховано 25,8 млн. грн. На охорону праці виділено 603,7 тис.грн. Капітальні інвестиції склали 3,9 млн. грн. Виділялась фінансова допомога для південних лісгоспів.

Традиційно велика увага приділялась лісовідновленню. У минулому році було висаджено 123 га лісових культур, проведено догляди на площі понад 700 га, вирощено більше 1,8 млн сіянців основних лісоутворюючих порід.

За словами голови профкому підприємства Дмитрів В.П. адміністрацією та профспілковим комітетом на оздоровлення працівників було виділено 79 тис. грн.. Виділялась матеріальна допомога на поховання, народження дитини та лікування працівників. Сума склала понад 250 тис. грн.

У виступі голови обласної організації профспілок Шпаковича М.М. було зроблено аналіз роботи обласного управління, а також зосереджено увагу на загальному стані лісової галузі в державі.

За підсумками конференції роботу адміністрації та профспілкової організації підприємства було визнано задовільною та прийнято колективний договір на 2018 рік, який передбачає підвищення соціальних гарантій для працівників підприємства.

Контакти

Адреса: вул. Кутузова, 1, м. Шостка, Шосткинський район, Сумська область, 41109


Телефон: +38 (05449) 5-29-88


E-mail: shostkales@ukr.net

Ми у Facebook:

Погода

Наші партнери:

Please publish modules in offcanvas position.